AUS-8


AUS-8a to prawie to samo, co AUS-8. Często nazywana jest również stalą 8a. Tym, co różni AUS-8a od AUS-8, jest to, że stal ta została poddana obróbce cieplnej. Jest to jednak ta sama stal z tym samym składem metali. Zarówno AUS8, jak i AUS8a są bardzo podobne do stali serii 440. Seria 440 jest produkowana przez amerykańską firmę, podczas gdy linia AUS jest produkowana przez japońską firmę. Niektóre rodzaje stali AUS produkowane są w Chinach.

Sprawdź także

Japońskie noże kuchenne ze stali damasceńskiejNoże ze stali Aogami2Noże ze stali Aogami SuperNoże ze stali SK5Noże ze stali węglowejNoże ze stali MBS-26Noże kuchenne ze stali Shirogami 2 Japońskie noże kuchenne ze stali nierdzewnej Japońskie noże ze stali SG2/ R2,  Noże ze stali VG-1Kuchenne noże ze stali VG-10Noże ze stali VG-5

Product added to wishlist

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.