Muneishi


Noże Muneishi

Manufakturę Muneishi w 1955 roku założył dziadek – Kousuke Muneishi – aktualnego szefa firmy. Na początku swojej działalności producent koncentrował się na wytwarzaniu narzędzi ogrodniczych oraz rolniczych. Aktualnie specjalizacją Muneishi jest obróbka stali węglowej Aogami #2. To z niej właśnie są produkowane noże kuchenne, czego początek w samodzielnej pracy dał Kousuke. Ich najważniejszą cechą jest perfekcyjny profil, a poza tym mają niezwykle przystępne ceny. Wyjątkowej jakości ostrza rekomendowane są nie tylko dla doświadczonych konsumentów, ale także początkujących użytkowników noży węglowych. Wykonane z czarnego drewna pakka albo drewna wiśniowego owalne rękojeści doskonale komponują się z takim pięknym ostrzem.

Sprawdź także innych producentów noży japońskich

Hideo KitaokaSakai Kikumori ,Seki KanetsuguTakamuraTakahisaTamahaganeTojiroHokiyamaMasahiroMasutaniMcustaSuncraftYoshida HamonoZakuriTsunehisa

Product added to wishlist

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.