• +48 794 113 882

Sprzęt kuchenny 

Podkategorie

 • Global - GS Akcesoria
 • Obieraczki

  Obieraczki do warzyw i owoców

  Naszym priorytetem jest oferta najlepszych obieraczek ręcznych - pionowych, poprzecznych oraz obrotowych. Jeśli szukasz dobrej obieraczki do ziemniaków, jabłek, marchwi, szparagów lub innych warzyw czy owoców, śmiało przejrzyj asortyment naszego sklepu. Posiadamy szeroki wybór wygodnych obieraczek z ceramicznym ostrzem marki Kyocera i stale poszerzamy ofertę sklepu wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów.
 • Tarki i krajalnice
 • Lupeck Simple
  Talerze w tej linii charakteryzują się naturalną powierzchnią i naturalnymi krawędziami. Są one odzwierciedleniem naturalnego piękna łupka, świetnie pasują do każdego wnętrza – zarówno barów sushi, karczmy czy eleganckiej restauracji. Talerze z linii SIMPLE dobrze komponują się z każdym rodzajem dań, zarówno ciepłych jak i zimnych, deserów, sałatek, przystawek itp.
 • Lupeck Fusion
  Powierzchnia talerzy z linii FUSION jest delikatnie zagłębiona i wygładzona względem krawędzi. Dla zachowania naturalności, brzegi talerza oraz jego krawędź pozostały naturalne. Linia FUSION świetnie sprawdza się przy podawaniu deserów, lodów i sałatek i innych dań z sosami. Talerze FUSION mają polerowaną powierzchnię, przez co jest ona bardziej podatna na zarysowania, nie zalecamy stosowania noży z ostrzem typu „piłka” stosowanych np. do steków.
 • Deski do Sushi - Shou...
  Te efektowne deski do sushi zawdzięczają swój czarny kolor japońskiej technice shou sugi ban opalania drewna ogniem. Shou sugi Ban jest techniką całkowicie naturalną i nie używaliśmy żadnych barwników ani lakierów. Frezowane krawędzie nadają nowoczesnego wyglądu a czarna kolorystyka drewna dębowego pięknie kontrastuje z połyskiem świeżej ryby oraz ryżu. Oprócz serwowania sushi sprawdzi się także do podawania pysznych przekąsek i tapasów. Produkt robiony ręcznie z naturalnego drewna dębowego w związku z czym może się różnić odcieniem oraz wzorem od zdjęcia produktu.
 • Szczypce, skrobaczki,...
Showing 1 - 12 of 17 items
Showing 1 - 12 of 17 items