• +48 794 113 882

Ostrzenie i akcesoria 

Podkategorie

 • Akcesoria do ostrzenia
 • Kamienie wodne
 • Ostrzałki mechaniczne
 • Torby na noże, Bloki

  Bloki na noże

  Jednym ze sprawdzonych sposobów bezpiecznego przechowywania noży kuchennych są bloki na noże. Wybór odpowiedniego bloku do naszej kuchni zależy przede wszystkim od ilości noży używanych przez nas na co dzień, ale także od wystroju kuchni. Rozmaitość kolorów i kształtów bloków do noży kuchennych znajdujących się w ofercie sklepu hamono.pl pozwoli na idealne dopasowanie bloku z ulubionym kompletem noży zarówno do kuchni nowoczesnej, jak i tej bardziej w stylu retro. Zaletą trzymania zestawu noży w bloku jest ich swobodne przemieszczanie. Są uporządkowane i zawsze pod ręką.
  Wybierając odpowiedni stojak na noże kuchenne warto zwrócić uwagę na łatwość utrzymania go w czystości.

  Torby na noże kuchenne

  Profesjonalne walizki oraz torby na noże kuchenne idealnie nadają się do bezpiecznego transportu noży i akcesorii kuchennych. Funkcjonalne i poręczne przysłużą się zarówno zawodowym szefom kuchni jak i zwykłym miłośnikom gotowania w podróży.
 • Listwy magnetyczne

  Listwy magnetyczne na noże

  Eleganckie i funkcjonalne listwy magnetyczne na noże kuchenne są właściwie stałym elementem wystroju większości nowoczesnych kuchni. Listwy magnetyczne są niezwykle bezpiecznym i wygodnym sposobem na przechowywanie noży kuchennych. Niektóre modele listw posiadają silikonową nakładkę na magnesach, która dodatkowo chroni ostrze noża przed uszkodzeniem. W naszej ofercie znajdziecie też metalowe haczyki, które zwiększają użyteczność listwy magnetycznej, umożliwiając zawieszenie na niej innych akcesorii kuchennych, np. nożyczek.
  Różnorodność kolorów oraz materiałów, z jakich wykonane są listwy magnetyczne do noży sprawia, że bez większego trudu dobierzemy odpowiednią do naszej kuchni oraz potrzeb. Magnetyczne listwy kuchenne na ścianie sprawią, że nasz ulubiony zestaw noży i akcesorii kuchennych będzie pod ręką zawsze, gdy będziemy go potrzebować.
 • Saye na noże Handmade
Showing 1 - 6 of 6 items
Showing 1 - 6 of 6 items