• +48 794 113 882

Zestawy do sushi 

Podkategorie

 • Lupeck Simple
  Talerze w tej linii charakteryzują się naturalną powierzchnią i naturalnymi krawędziami. Są one odzwierciedleniem naturalnego piękna łupka, świetnie pasują do każdego wnętrza – zarówno barów sushi, karczmy czy eleganckiej restauracji. Talerze z linii SIMPLE dobrze komponują się z każdym rodzajem dań, zarówno ciepłych jak i zimnych, deserów, sałatek, przystawek itp.
 • Lupeck Minimal
  Talerze w tej linii mają naturalną powierzchnią, ale jest ona ograniczona rowkiem, którego zadaniem jest zatrzymywanie sosów na talerzu. Krawędzie w linii modern cięte są na prosto, przez co talerz wygląda bardziej minimalistycznie. Talerze z linii minimal podobnie jak SIMPLE, można wykorzystać do wszystkich rodzajów potraw, dzięki ograniczającemu rowkowi lepiej sprawdzają się podczas podawania dań i deserów oblanych sosami.
 • Lupeck Fusion
  Powierzchnia talerzy z linii FUSION jest delikatnie zagłębiona i wygładzona względem krawędzi. Dla zachowania naturalności, brzegi talerza oraz jego krawędź pozostały naturalne. Linia FUSION świetnie sprawdza się przy podawaniu deserów, lodów i sałatek i innych dań z sosami. Talerze FUSION mają polerowaną powierzchnię, przez co jest ona bardziej podatna na zarysowania, nie zalecamy stosowania noży z ostrzem typu „piłka” stosowanych np. do steków.
 • Deski do Sushi - Shou...
  Te efektowne deski do sushi zawdzięczają swój czarny kolor japońskiej technice shou sugi ban opalania drewna ogniem. Shou sugi Ban jest techniką całkowicie naturalną i nie używaliśmy żadnych barwników ani lakierów. Frezowane krawędzie nadają nowoczesnego wyglądu a czarna kolorystyka drewna dębowego pięknie kontrastuje z połyskiem świeżej ryby oraz ryżu. Oprócz serwowania sushi sprawdzi się także do podawania pysznych przekąsek i tapasów. Produkt robiony ręcznie z naturalnego drewna dębowego w związku z czym może się różnić odcieniem oraz wzorem od zdjęcia produktu.
Showing 1 - 4 of 4 items
Showing 1 - 4 of 4 items