Listwy magnetyczne


Listwy magnetyczne na noże

Eleganckie i funkcjonalne listwy magnetyczne na noże kuchenne są właściwie stałym elementem wystroju większości nowoczesnych kuchni. Listwy magnetyczne są niezwykle bezpiecznym i wygodnym sposobem na przechowywanie noży kuchennych. Niektóre modele listw posiadają silikonową nakładkę na magnesach, która dodatkowo chroni ostrze noża przed uszkodzeniem. W naszej ofercie znajdziecie też metalowe haczyki, które zwiększają użyteczność listwy magnetycznej, umożliwiając zawieszenie na niej innych akcesorii kuchennych, np. nożyczek.
Różnorodność kolorów oraz materiałów, z jakich wykonane są listwy magnetyczne do noży sprawia, że bez większego trudu dobierzemy odpowiednią do naszej kuchni oraz potrzeb. Magnetyczne listwy kuchenne na ścianie sprawią, że nasz ulubiony zestaw noży i akcesorii kuchennych będzie pod ręką zawsze, gdy będziemy go potrzebować.

Product added to wishlist

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.