USŁUGA OSTRZENIA NOŻY


Nóż kuchenny to narzędzie pracy, o które należy odpowiednio dbać, a przede wszystkim regularnie ostrzyć. Jeśli Twój nóż na złamany czubek, jest zardzewiały, ma wyszczerbienia a może po prostu jest tępy, z wielką chęcią naprawimy, odnowimy i naostrzymy Twój nóż.

JAK OSTRZYMY NOŻE

Każdy nóż przed ostrzeniem ma dokładny przegląd, tak aby dobrać najlepszą metodę ostrzenia lub naprawy, często oferując klientowi różnorodne możliwości do wyboru. Specjalizujemy się w ręcznym ostrzeniu na kamieniach, a wszystkie prace wykonujemy manualnie przy użyciu najlepszych naturalnych i syntetycznych kamieniach japońskich, wolnoobrotowych osełek i polerek.

CZAS REALIZACJI

Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i zwracamy naostrzone noże tak szybko, jak to możliwe, przeważnie w ciągu 2 dni. Noże o szlifie jednostronnym i większe prace naprawcze wymagają co najmniej 3 dni oczekiwania.


Zapraszamy na ostrzenie noży kuchennych restauracje z Trójmiasta (Gdynia, Sopot, Gdańsk) i okolic.

Jak dostarczyć noże?

  • Za pośrednictwem Inpost do paczkoamtu GDY11N, lub za pomocą kuriera czy poczty polskiej.
  • Po wcześniejszym umówieniu się, można również osobiście zostawić i odebrać noże w naszej szlifierni w Gdyni.


GALERIA

.
.


..


Product added to wishlist

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.