Tsunehisa


Noże Tsunehisa

Noże Tsunehisa wytwarzane są w Tosa w Japonii przez bardzo utalentowanych kowali, pracujących w niewielkiej manufakturze.

Ostrza tych pięknych noży zostały wykonane z 45-warstwowej stali damasceńskiej, a rdzeń z wysokowęglowej stali AUS-10. Ostrza wykończono na wysoki połysk przez polerowanie, a piękny wzór stali damasceńskiej zapewnia im niepowtarzalny i efektowny wygląd.

Noże te zostały zahartowane do twardości 61+/-1 HRC, co gwarantuje długie trzymanie ostrości; są też relatywnie łatwe w ostrzeniu. Rękojeść wykonano z drewna pakka, a wyprofilowanie zapewnia wygodne użytkowanie.

Sprawdź także innych producentów noży japońskich

Hideo KitaokaSakai Kikumori ,Seki KanetsuguTakamuraTakahisaTamahaganeTojiroHokiyamaMasahiroMasutaniMcustaMuneishiSuncraftYoshida HamonoZakuri

Product added to wishlist

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.